صبا سنجش پند
عضو گروه صنعتی پند

مزایای استفاده از نرم افزار باسکول جاده ای

فهرست مطالب

به منظور درک بهتر نرم افزار باسکول جاده ای بهتر است ابتدا با نرم افزار و باسکول به صورت جداگانه آشنا شوید و سپس با تاثیر نرم افزار بر باسکول جاده ای آشنا شوید.

در یک تعریف جامع می‌توان گفت نرم افزار به اتوماتیک شدن توزین کمک می‌کند و اطلاعات توزین را به صورت طبقه بندی شده ذخیره سازی می‌کند تا در دیگر قسمت های یک کسب و کار به کار گرفته شود. در این مقاله به طور جامع مزایای استفاده از نرم افزار باسکول جاده ای بیان شده است.

تعریف نرم افزار

نرم افزار برنامه ای است که برای کاربران اقدامات خاصی را فراهم می‌سازد. بعلاوه، نرم افزار ها رابط بین کاربر و قطعات سخت افزاری یک کامپیوتر هستند که به کاربر اجازه می‌دهند به صورت متمرکز تنها با همان کامپیوتر کار کنند یا کمک می‌کنند چندین تجهیز الکترونیکی در کنار هم و با هماهنگی برای یک هدف خاص کار کنند.  دقت داشته باشید که بدون نصب نرم افزار، کاربران رایانه نمی‌توانند هیچ کاری انجام دهند.

کیفیت یک نرم افزار با ۴ عامل اصلی دسترسی (Accessibility)، سازگاری (Compatibility)، بهره وری (Efficiency) و عملکرد (Functionality) سنجیده می‌شود. 

در رابطه با دسترسی، یک نرم افزار بایستی به گونه ای طراحی شود تا رنج وسیعی از کاربران قادر باشند به راحتی با آن کار کنند. عامل سازگاری نرم افزار از دیگر چالش هایی است که بسیاری از کاربران با آن برخورد داشته‌اند، این ویژگی به قابلیت نصب نرم افزار بر روی سیستم عامل های مختلف اشاره می‌کند.

بهره وری نرم افزار باسکول جاده ای از طریق عملکرد آن با توجه به میزان اتلاف انرژی، منابع، تلاش، وقت و هزینه سنجیده می‌شود. و در آخر عملکرد نرم افزار به توانایی آن برای انجام توابع مشخص شده بستگی دارد.

آیا تا حالا به این فکر کرده بودید که هنگام خرید نرم افزار باسکول جاده ای چگونه بایستی این پارامترها را بررسی کنید؟

تمامی این عوامل توسط متخصصان ما در صبا سنجش پند مورد بررسی قرار گرفته تا بهترین نرم افزار باسکول جاده ای انتخاب شوند تا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گیرد.

باسکول جاده ای

باسکول جاده ای بیشترین ظرفیت توزین را برای صنایع مختلف فراهم می‌سازد. این ابزار توزین اصولا از یک سطح بتنی یا فلزی تولید می‌شود که بین ۸ تا ۱۶ متر طول و ۳ متر عرض دارد و با هدف توزین وسایل نقلیه سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صفحه باسکول بر روی یک فونداسیون قرار می‌گیرد و زیر آن لودسل های دیجیتال یا آنالوگ نصب می‌شوند. وسیله نقلیه بر روی باسکول قرار می‌گیرد و با فشار وارده بر لودسل، سیگنال‌های الکتریکی تولید می‌شود و از طریق کابل ها به نمایشگر ارسال می‌شود. در نهایت بردهای الکتریکی این سیگنال ها را به اعداد تبدیل می‌کنند و به این صورت وزن محموله وسیله نقلیه گزارش می‌شود.

مزایای استفاده از نرم افزار باسکول جاده ای

کنترل کامل تمامی توزین های انجام شده  

نرم افزار باسکول جاده ای اطلاعات گزارش شده توسط نمایشگر را دریافت و آنها را به صورت طبقه بندی شده ذخیره می‌کند. این ذخیره سازی اطلاعات در قالب ساعت، تاریخ، شماره پلاک وسیله نقلیه، وزن قبل و بعد از بارگیری، کد کالا و … ذخیره می‌شود. یکی از مزایای ذخیره اطلاعات به صورت طبقه بندی شده امکان گزارش گیری اختصاصی شده بر اساس اطلاعات مورد نیاز است.

این قابلیت به شما امکان مدیریت داده می‌دهد که امروزه در تمامی مشاغل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

صدور قبض باسکول در لحظه

صدور قبض باسکول یکی از اصلی ترین اقدامات فرآیند توزین است. رانندگان از این قبض در تمامی مسیر خود استفاده می‌کنند و بر اساس همین قبض محموله خود را تحویل مقصد می‌دهند. هرچه صدور قبض با ذکر جزئیات بیشتر باشد اطلاعات ان مفیدتر خواهد بود.

صدور قبض با استفاده از نرم افزار باسکول جاده ای بدون دخالت اپراتور و به صورت اتومات انجام می‌شود که خود همین امر سرعت توزین را به شدت افزایش می‌دهد.

استفاده از اطلاعات نرم افزار در انبارداری و حسابداری

نرم افزارهای پیشرفته امکان همگام سازی اطلاعات باسکول با سیستم حسابداری و انبارداری را فراهم می‌کنند. ارتباط بین این واحدها به صورت شبکه قابل اجرا است. در این مورد، ‌تاثیر استفاده از نرم افزار باسکول بر کل کسب و کار بسیار بالا است. در این مورد، همیشه تمامی بخش ها با همدیگر به روز رسانی می‌شوند که از این حیث سرعت اقدامات اجرایی و بهره وری کل سیستم را افزایش می‌دهد.

به منظور خرید نرم افزار باسکول جاده ای با کارشناسان ما در شرکت صبا سنجش پند در تماس باشید. ما سالها است که تمامی نرم افزارهای این حوزه را مورد آزمایش و بررسی قرار داده ایم تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.

دریافت مشاوره از کارشناسان صبا سنجش پند
جدیدترین اخبار و مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید در ۱۰ ثانیه